Logo PANS

Aktualności

28 grudnia 2022

Zawodowcy w Mundurach wystartowali

Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Przemyślu (PANS) zapoznaje 50 uczniów z  przemyskich szkół ponadpodstawowych z praktycznymi aspektami pracy w służbach mundurowych w ramach realizacji przedsięwzięcia Zawodowcy w mundurach. Popularyzacja ścieżki zawodowej związanej z obronnością, bezpieczeństwem wewnętrznym i zarządzaniem kryzysowym wśród młodzieży szkół ponadpodstawowych miasta Przemyśla w projekcie „Razem zmieniamy Przemyśl” finansowanym ze środków Norweskiego Mechanizmu… Czytaj więcej »

26 października 2022

Zawodowcy w mundurach – w PANS startuje kolejny projekt

W dniu 24 października 2022 r. odbyła się uroczysta inauguracja przedsięwzięcia „Zawodowcy w mundurach. Popularyzacja ścieżki zawodowej związanej z obronnością, bezpieczeństwem wewnętrznym i zarządzaniem kryzysowym wśród młodzieży szkół ponadpodstawowych miasta Przemyśla” realizowanego w ramach projektu „Razem zmieniamy Przemyśl” finansowana jest ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021 i budżetu państwa. Rekrutacja do udziału w… Czytaj więcej »

12 czerwca 2019

SZKOLENIE ODWOŁANE

Informujemy, iż w związku z niezebraniem odpowiednio licznej grupy szkoleniowej, szkolenie zaplanowane na 13 czerwca zostało ODWOŁANE.    

5 czerwca 2019

SZKOLENIE PRZEŁOŻONE

Informujemy, że z przyczyn technicznych szkolenie zostało przełożone z 12 czerwca na 13 czerwca na godzinę 13:30.

28 maja 2019

SZKOLENIE ODWOŁANE

Dzień dobry, Niestety z powodu małej ilości zainteresowanych osób, szkolenie w dniu 5 czerwca „Czynniki warunkujące trafny wybór szkoły i zawodu przez uczniów” się nie odbędzie. Za utrudnienia przepraszamy

27 maja 2019

Festiwal Nauk Humanistycznych

W dniu 24 maja w Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Przemyślu odbył się organizowany przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Przemyślu „Festiwal Nauk Humanistycznych” w ramach Przemyskiej Akademii Talentów. W wydarzeniu wzięło udział ok. 70 uczniów z przemyskich szkół ponadgimnazjalnych. Spotkanie obejmowało wykład otwierający dla wszystkich uczestników oraz tematyczne dyskusje panelowe w mniejszych grupach.

14 maja 2019

Bezpłatne szkolenia dla nauczycieli

Szanowni Państwo,               W związku z dużym zainteresowaniem szkoleniami dla nauczycieli organizowanymi przez Państwową Akademię Nauk Stosowanych w Przemyślu, pragnę zaprosić Państwa na kolejne bezpłatne szkolenia realizowane przez Centrum Edukacji Ustawicznej PANS we współpracy z Pracownią Diagnozy Predyspozycji Zawodowych prowadzoną przez naszą uczelnię. Szkolenia przeznaczone są dla doradców zawodowych i pedagogów szkolnych, a także… Czytaj więcej »