14 maja 2019

Bezpłatne szkolenia dla nauczycieli


Szanowni Państwo,

 

            W związku z dużym zainteresowaniem szkoleniami dla nauczycieli organizowanymi przez Państwową Akademię Nauk Stosowanych w Przemyślu, pragnę zaprosić Państwa na kolejne bezpłatne szkolenia realizowane przez Centrum Edukacji Ustawicznej PANS we współpracy z Pracownią Diagnozy Predyspozycji Zawodowych prowadzoną przez naszą uczelnię. Szkolenia przeznaczone są dla doradców zawodowych i pedagogów szkolnych, a także wszystkich tych, którzy chcą się rozwijać i pomagać w rozwoju uczniom.

  1.  Czynniki warunkujące trafny wybór szkoły i zawodu przez uczniów”

 5 czerwca 2019 r. godzina 9:30, budynek Kolegium Technicznego PANS w Przemyślu, sala nr 2.25, I piętro (ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 1E)

       2. „Uczeń niepełnosprawny w szkole i przyszłej pracy

12 czerwca 2019, godzina 9:30 budynek Kolegium Technicznego PANS w Przemyślu, sala nr 2.25, I piętro  (ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 1E)

Szkolenia  poprowadzi Doradca  Edukacyjno – Zawodowy  Pani mgr Bogusława Jakubiec.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniach prosimy o wypełnienie formularzy załączonych do niniejszego maila i odesłanie ich na adres e-mail ceu@pansp.pl w terminie do 27.05.2019 r. Liczba miejsc ograniczona.

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu.

W przypadku pytań proszę kontaktować się z Centrum Edukacji Ustawicznej PANS w Przemyślu: tel.: 16 735 52 08 lub e-mail: ceu@pansp.pl.

WAŻNE:Bardzo proszę o zapoznanie się z zawartymi w formularzach zgodami na przetwarzanie danych osobowych.

Z poważaniem

Joanna Olszańska